מגלים את הבית מחדש

בחודש שעבר דיברנו על החשיבות של ניצול שטחים לאחסנה, הזכרנו אחסון עליון ואחסון נשלף, השבוע:

אחסון תחתון:

1 .ספסל במטבח

פינת הישיבה במטבח הופכת ביתית עשרת מונים כאשר אנו יושבים על ספסל מרופד ונעים, שניתן להחליף את הכריות בכל עונה ולרענן בקלות, גם ניתן לכבס את הכריות ולהוסיף ריח רענן ונקי במטבח שלעיתים ניתן לאחסן שם מכשירים בהם משתמשים לעיתים רחוקות מאד, או סרוויסים לאירועים מיוחדים, מגבות, סינרים או כל דבר שאין לו מקום אחר אבל רוצים אותו במקום נגיש.

החיסרון הוא שבזמן ארוחה השטח אינו נגיש אבל בזמן של בישולים בהחלט קל לגשת לשם, בהתכופפות קלה. ספסלי מטבח מתוכננים לרב בצד אחד בלבד של שולחן האוכל בצמוד לקיר כך שלא יפריע במרחב הפתוח ולא יהווה מכשול פיזי או עיצובי. סגנון העיצוב שעושה שימוש בספסל מטבח הוא כפרי יותר, אבל כפרי זה ביתי!

2 .ספסל בחדר משחקים

זה הכי גאוני מהכל! חדר המשחקים הוא עולם הילדים, הם מבלים בו שעות רבות ואנו רוצים לתת להם את מלוא העצמאות בו, אפשרות אחסון בגובה העיניים, שלהם, תיתן להם מרחב עצמאות, את תוכלי להחליט אילו משחקים מתאים לך שיהיו בהישג ידם המלא.

בכדי למנוע בלגן בארגז האחסנה, חשוב לאחסן בו בקופסאות או ארגזים נוספים, אפשר לפתוח אותו מלמעלה כארגז או לבנות מגירה או מספר מגירות שיפתחו מהחזית. ספסל ישיבה בחדר המשחקים יהפוך אותו למקום בו אפשר גם לנוח לצפות באחרים משחקים, או לצפות במסך, אבל לא יותר מידי.

בתמונה העליונה מימין ביותר רואים ספריה ערומה בהליך בניה על קיר חזית חיצוני, המשלב גם חלון שיהיה אפשר להתבונן על המתרחש בחוץ. התמונה העליונה משמאל מציגה ארגז מגירות ספסלי, יש בו חסרון, כי עם משחקים מאד נח שהארגז נשלף עד הסוף, אבל המראה יותר בנוי. בתמונה השלישית רואים סלים נשלפים המותאמים לחלוקה של הספסל, יותר פשוט אבל גם יותר פרקטי לפיזור המשחקים והניוד שלהם.

– המשך בחודש הבא –

STAUBER & GLASSMAN

0527608079 / 0527171258

stauberglassman@gmail.com

להודעה בווצאפ:

41767309155+ 

לצפייה באתר שלנו לחצו כאן:

http://5fe33bb4dbe8f.site123.me/

רוצים לקבל מאיתנו את ניוזלטר הנדל"ן היחיד בבית שמש כל חודש? ​

השאירו פרטים ותקבלו מאתנו ניוזלטר ישירות למייל שלכם

שתף את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

רכישה על הנייר / מעלות וחסרונות

לאחרונה מחירי הדירות על הנייר עולים באופן קיצוני בפרט באזור רמת בית שמש ד ונווה שמיר.
ברכישה על הנייר מדובר בקניית נכס למגורים בפרויקט המצוי בשלבי תכנון ועוד בטרם בנייתו.

טיפים למשא ומתן

5 טיפים למשא ומתן במכירת הבית שלכם. סיכמתם את רב הדברים? הכל מתאים לשני הצדדים? ופתאום גיליתם פרט שולי שלא הסתדרתם עליו?

Open chat