מגלים את הבית מחדש

STAUBER & GLASSMAN

0527608079 / 0527171258

stauberglassman@gmail.com

להודעה בווצאפ:

41767309155+ 

לצפייה באתר שלנו לחצו כאן:

StauberGlassman.co.il

למה לנצל כל שטח?

בעידן שלנו אנו רוכשים המון, ויש לכולנו בלי סוף חפצים. הבתים אינם גדולים דיים לשפע המוצרים. מצד שני אנחנו אוהבים מראה מאד נקי ומסודר, כי כאשר הבית נעים אז יש לנו סדר ורוגע בראש. כאשר אנחנו באות לתכנן בית נרצה לדעת על כל חפץ קטן או גדול, שימושי או חסר תוחלת, שיש ברשותכם כיום. כל פריט יקבל פינה ייעודית משלו כך שלא יפגע בסדר המופתי "… שאין לך דבר שאין לו מקום".

באפריל דיברנו על החשיבות של ניצול שטחים לאחסנה, הזכרנו אחסון עליון ואחסון נשלף, ביוני דיברנו על אחסון תחתון השבוע נבדוק איפה בעומק לא ידענו שנוכל לאפסן חפצים …..

אחסון בעומק

– גלגל נגרות

מכירים את הסטנד המסתובב בחנות? למה רק בחנות? גם בבית אם יש לנו מצב בו נוצרת נישה עמוקה מהרגיל (65 ס"מ ומעלה) ניתן לייצר מדפים מסתובבים, כך שניתן להביא את המאוחסן באחורי הארון אל קדמתו בקלות רבה ולנצל כך שטח מת. מוסיפים דופן פנימית או 2 לארון עליה מרכיבים מדפים מעוגלים, המדף התחתון ביותר הינו עגול ומנוח על גבי ציר פרזול מסתובב. החיסרון בכך הוא שחפצים קטנים עלולים ליפול מהמדף לתחתית הארון העמוק, אבל גם לזה יש פתרון, מוסיפים קנט כגדר בקצה כל מדף. הקרוסלה הזו אינה נותנת יותר מקום לאחסון כי אם מנגישה שטח מרוחק שאחרת היה משמש לאחסון דברים שאינם בשימוש יום יומי. הפתרון מתאים במקרה של פינות ריבועיות בלבד ולא מלבניות, כי רק בריבוע יש אורך אלכסון בודד.

– פתרונות פרזול

בפינת המטבח כולנו מכירים את אין סוף האפשרויות על מנת להנות מהשטח העומד שם ללא גישה נוחה. אין הבדל בין המטבח לכל חלל אחר גדול יותר או עמוק יותר. מדפים עגולים על ציר מרכזי, קפיץ משתחרר, מגירה נשלפת שמנצלת גם שטח ללא גישה, הדבקת המדף לדופן החיצונית על גבי מסילה, קרוסלה פינתית וכו'

– וילון ולא ארון

לארון סגור יש הרבה מאד מעלות, הוא מבודד מבחינת טמפ', חדירת אור שמש שמסיר צבע מחפצים, ארון טוב מונע גם כניסת אבק ושאר גרגרים שבאוויר (לרב ארונות כנף יותר אטומים מארונות הזזה) אבל יש לו גם כמה חסרונות והם אי גמישות, בד"כ קובעים מיקום מדפים וככה זה יישאר להרבה מאד זמן. הרבה שטח פרזול והרבה שטח קונס', ארון גם בד"כ מוגבל ברוחב שלו בגלל המסה הקונסטרוקטיבית ולכן מונע גישה לעומק.

אז מה האפשרות האחרת?

וילון, נקרא לו "וילון הסתרה" וילונות שומרים על פרטיות ונותנים מראה קליל, יוקרתי ומאד חמים וביתי, בווילון יש אין סוף אפשרויות לדג' בדים וסגנון. מאחורי הווילון אפשר לייצר מדפים לא רפרזנטטיביים אבל נוחים לשימוש למשל משחקי ילדים בכמה מדפים מאד פשוטים או אפילו דקים וחזקים מנירוסטה אפשר לשים קיר הלבשה כמו בחנויות שקל להחליף בו את המיקומים ואז על הכל לסגור בווילון נקי ויפה!

– זרוע תליה נצמדת לקיר

צירים הם גאונות! אפשר לייצר איתם רובוט אנושי ועוד מספר אפשרויות בלתי מוגבל.

בכל מקרה, כאן באנו לפתור או יותר נכון לאפשר לנצל שטח מת בעומק. לכן זרוע פשוטה דו ממדית תוכל לקרב אלינו חפצים שיתלו עליה ויאוחסנו בדרך קבע בעומק הנישה ובזמן שנרצה נמשוך אותה אלינו עד עומק חלל החדר קרוב אלינו. זרועות אלו בעלות יכולות נשיאה גבוהה מאד, כמעט כל משקל שתרצו, אז יאללה בואו נהנה גם מהפינה ההיא שחשבנו שאין איך להנות ממנה או שעד היום היה שם בלאגן כזה שלמצוא משהו כבר עדיף לקנות חדש.

  • על גלגלים

אם יש לכם נישה עמוקה אבל לא יודעים איך תוכלו לנצל את החלל שבתוכה ואיך תוכלו לראות שוב חפץ שהנחתם בו למשמרת. פשוט מאד. הזמינו פלטה על גבי גלגלים קטנים אבל חזקים ועליה או מדפים או דפנות נפתחות וכל שיעלה על רוח המעצבת וכך תוכלו לשוב ולראות את החפץ שלכם בקלות ובמהירות! קצת מזכיר את רעיון המגרה שבעצם מביאה אלינו את מה שהיה רחוק מאתנו בעזרת מסילה וגלגלים. רק צריך לוודא שאגן יש שטח מול הנישה שיהיה לאן להוציא את המתקן.

STAUBER & GLASSMAN

0527608079 / 0527171258

stauberglassman@gmail.com

להודעה בווצאפ:

41767309155+ 

לצפייה באתר שלנו לחצו כאן:

StauberGlassman.co.il

רוצים לקבל מאיתנו את ניוזלטר הנדל"ן היחיד בבית שמש כל חודש? ​

השאירו פרטים ותקבלו מאתנו ניוזלטר ישירות למייל שלכם

שתף את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

רכישה על הנייר / מעלות וחסרונות

לאחרונה מחירי הדירות על הנייר עולים באופן קיצוני בפרט באזור רמת בית שמש ד ונווה שמיר.
ברכישה על הנייר מדובר בקניית נכס למגורים בפרויקט המצוי בשלבי תכנון ועוד בטרם בנייתו.

Open chat