אישור עקרוני למשכנתא

לחסוך בראש שקט!

רוכש דירה? משפץ? בונה? רוצה לקנות נכס להשקעה? עוזר לילד בקניית דירה? כיום בלתי אפשרי לבצע את כל זה בלי לקחת משכנתא מהבנק.

לקחת משכנתא זה לא דבר פשוט. היא הולכת ללוות אותך לאורך שנים רבות… זה אחד הדברים המורכבים שצריכים לגשת אליהם ברצינות ובבדיקה מעמיקה לפני לקיחתה.

אתם שואלים את עצמכם: מה כ"כ רציני לקחת משכנתא? ניגש לבנק ושם יסדרו לנו משכנתא מצוינת! אז כדאי שתחשבו קודם: האם לבנק יש ענין רק לעזור לכם, או שקודם הוא דואג לעצמו?!

בלקיחת משכנתא יש כמה שלבים:

  1. אישור ללקוח על סכום המשכנתא ומטרתה.
  2. בניית מסלולים להחזר המשכנתא.
  3. טיפול בכל הבירוקרטיה שהבנק דורש לצורך ביצוע המשכנתא.
  4. ביצוע בפועל.

לפני לקיחת משכנתא חובה לקבל ייעוץ אובייקטיבי ויעיל שיעזור לכם לקבל את סכום המשכנתא שאתם נדרשים, המשכנתא הטובה ביותר, בהחזר הנוח ביותר, ובריבית הנמוכה ביותר! 

נתחיל להרחיב הפעם לגבי התהליך הראשון של אישור עקרוני למשכנתא:

בשבוע האחרון הגיע אלי לקוח העומד לקראת חתימת חוזה של מכירה וקניה, אבל לא יכול לחתום על החוזה, כי הבנק מסרב לאשר לו את המשכנתא.

קודם כל, מצבו של הלקוח בבנק הזה כבר פחות טוב, כי כבר סורבה לו הבקשה. גם אם אמשיך את התהליך בבנק הזה, יהיה לי הרבה יותר קשה, כי הבקשה כבר מסומנת בx  אדום שיכול להשפיע על מהלך התיק בהמשך. לדוגמא, הבנק יכול להרשות לעצמו לתת ריביות גבוהות יותר, כי הבנק מרגיש "עשינו לך טובה בכלל שאישרנו את התיק", ולכן גם במהלך ניהול התיק יהיה צורך להילחם רבות.

למרות מצבו הלא קל של הלקוח, ישבנו לפגישה מסודרת, בה הלקוח הביא את כל הניירות, ועשינו חישוב מסלול מחדש של סגירות הלוואות וכו'. לאחר מכן חזרתי לבנק, שם ישבתי עם המנהל לישיבה ארוכה, והסברתי לו את כל הענין. התיק הוגש שוב ואושר על סכום גבוה יותר ממה שחשב (מה שעזר לו שלא יצטרך לקחת הלוואות קטנות להשלמת הרכישה), וכך הלקוח קיבל אור ירוק לחתום על החוזה ולהתקדם.

לכן, יש חשיבות רבה מאוד להגשה תקינה כבר מתחילת התהליך ע"י יועץ אובייקטיבי שיראה את החומר, ויחליט באיזה בנק ניתן להגיש, איך ניתן להתקדם, וגם ידע להגיש את התיק בצורה הנכונה, כדי להגדיל את הסיכוי לקבלת אישור ראשוני על לסכום המקסימלי .

בMV" משכנתאות" יתכננו ויבצעו עבורכם את המשכנתא בהתאמה המקסימלית, בתנאים הטובים ביותר ובשירות המעולה ביותר!

ליצירת קשר: 0587431553

רוצים לקבל מאיתנו את ניוזלטר הנדל"ן היחיד בבית שמש כל חודש? ​

השאירו פרטים ותקבלו מאתנו ניוזלטר ישירות למייל שלכם

שתף את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

אנרגיה חיובית

בשיחה עם מוכר נכס שאני עוקב אחריו כבר זמן ממושך הוא אמר לי את המשפט הבא: אני, נמאס לי. הראשון שיבוא ויתן הצעה אני מוכר לו! כבר שנה אני מפרסם אותה!

מגלים את הבית מחדש

בעידן שלנו אנו רוכשים המון, ויש לכולנו בלי סוף חפצים, והבתים אינם גדולים דיים לשפע המוצרים. מצד שני אנחנו אוהבים מראה מאד נקי ומסודר.

קבלת הצעה שאתה לא יכול לעמוד בה?

זה כבר הבנק השלישי שהגעת אליו, ושוב קיבלת הצעה שאתה לא יכול לעמוד בה?
זה בדיוק מה שקרה גם לישראל ומיכל, זוג נשוי טרי שרצו לקנות את הבית הראשון שלהם, ואחריי התרוצצויות בין בנקים, הם פנו אליי מיואשים.
הם כבר כמעט ויתרו על קניית הבית, כי היו בטוחים שהם לא יוכלו להשיג משכנתא בריביות שפויות.

Open chat