"כשיהיה לך מציאה תעדכן אותי"

" כשיהיה לך מציאה תעדכן אותי "

ככה נשמעת שיחת טלפון למתווך:

אני – שלום במה אפשר לעזור?   הלקוח – אני מחפש מציאה כשיהיה לך תעדכן אותי.

וכאן מגיעה שאלון בירור צרכים למה אתה מתכוון כשאתה אומר מציאה? מה בעיניך ייחשב לעסקת מציאה? פה רוב האנשים מתבלבלים ומתחילים לגמגם כיוון שהם הביעו חלום אבל אפילו הם לא פרטו את החלום למציאות ממשית.

מה הסיכוי שאני אמצא למישהו מציאה כאשר הוא בעצמו לא יודע מה היא או איך היא נראית?

ישנם אנשים שיגדירו מציאה כדירה שהמחיר המבוקש נמוך ב50,000 ₪ ממחיר השוק וישנם כאלו שיגדירו מציאה כבית מיוחד (פינתי או עם נוף מיוחד ואפילו במחיר שוק) וישנם כאלו שמגדירים מציאה כאשר זה ב150,000 שח פחות מהמחיר.

נתון נוסף שחשוב לזכור: לפעמים שמחפשים "מציאות" מפספסים את המציאות האמתית

והמחשבה האמיתית שצריכה להישקל היא מה עדיף שיהיה השיקול והצורך לעסקה

במיוחד שלפעמים מגיעים לשלב העסקה מותשים אחרי השקעת האנרגיה בחיפוש מציאות ובקבלת ההחלטה במציאת הדירה נגרם צורך להתפשרות ושיקול מהיר יותר ולפעמים לאחר פספוס הזדמנוית שונות וצורך בדירה ולהתקדמות בהעסקה.

מהסיבה שגם אם המחיר יותר טוב וזה מציאה מבחינת המחיר אבל הנכס לא מתאים לצרכים אז המחיר לא רלוונטי כי מה שחשוב יותר זה הצרכים של הקונים

דבר נוסף שחשוב לציין המציאות מוכיחה על עסקאות שהיו מציאה ביחס למחיר בצורה בולטת, האם באמת ברגע שיצאה דירה כזאת אני אזכור את מאות שיחות הטלפון של אנשים שאמרו לי תביא לנו מציאה או שאתקשר ל3 שאיתם אני בקשר תמידי ואציע להם את העסקה הזאת.

כמו"כ רוב האנשים לא באמת יחכו בין שנה לשנתיים לחכות לספק מציאה שתכנס ומי אמר שהיא תהיה בדיוק בשכונה המבוקשת שלהם ובסוג דירה הספציפי שהם רוצים.

דבר ראשון תגדירו לעצמכם או בעזרת המתווך שלכם מה זה מציאה בשבילכם ותיקחו בחשבון שזה קורה פעם בהרבה זמן, ומה יגרום לכם להתקדם לעסקה שתהיה המתאימה ביותר עבורכם

ואם בכל זאת אתם צריכים את עסקת המציאות תדאגו להישאר בקשר תמידי עם המתווך שלכם כדי שבאמת יזכור אתכם כשנכס כזה נכנס לשוק

למסקנה: כדאי שתבינו, אם אתם מחפשים נכס למגורים אבל שיהיה "מציאה" אתם תאלצו להתפשר על דברים כמו קומה וכו' ולפעמים ההתפשרות הזאת גדולה מעצם ה"מציאה" ואז המחיר כבר לא רלוונטי אלא הנוחות והצרכים שלכם.

בהצלחה לכולנו

איציק כהן

058-7687382

אשמח להיות אתכם בקבלת ההחלטה

ולהיות אתכם בעסקת הנדל"ן שלכם

058-7687382

רוצים לקבל מאיתנו את ניוזלטר הנדל"ן היחיד בבית שמש כל חודש? ​

השאירו פרטים ותקבלו מאתנו ניוזלטר ישירות למייל שלכם

שתף את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

אז בשביל מה צריך יועץ נדל"ן מקצועי?

עסקת נדל"ן אינה דבר של מה בכך. רבים מגלים זאת רק לאחר שביצעו לא מעט טעויות במהלך העסקה, עובדה שעולה בסופו של דבר לא מעט כסף, עצבים וזמן מיותר למבצעי העסקה.

כוח הקנייה של הצרכן החרדי

העיר בית שמש כבר כיום רובה חרדית, ותנופת הבנייה בשנים האחרונות מביאה עוד ועוד חרדים לעיר. לדוגמה ברמה ד' שתחילת איכלוסה בימים אלו תכיל כ-10 אלף יחידות דיור חדשות כשכולם מיועדות לציבור החרדי וכבר 50% מהן נמכרו.
הנתונים מראים על כך שעד שנת 2040 העיר בית שמש תהיה העיר החרדית הגדולה בארץ.

Open chat