אז בשביל מה צריך יועץ נדל"ן מקצועי?

ב"ה

אז בשביל מה צריך יועץ נדל"ן מקצועי?

עסקת נדל"ן אינה דבר של מה בכך. רבים מגלים זאת רק לאחר שביצעו לא מעט טעויות במהלך העסקה, עובדה שעולה בסופו של דבר לא מעט כסף, עצבים וזמן מיותר למבצעי העסקה. לא פעם אנו נתקלים באנשים מהישוב שמעוניינים למכור או לרכוש נכס, ומאמינים באמונה שלמה שהם יכולים לבצע מהלך עסקי נבון ללא תמיכה ועזרה של מתווכים מקצועים ומיומנים  וכל זאת על מנת לחסוך את עמלת התיווך. בדיעבד, לאחר השלמת העסקה, או במקרים קשים – אי ביצוע העסקה מודים הצדדים שהיו שמחים שבעל מקצוע מיומן, אמין, ונטרלי היה מנתב את העסקה באופן יעיל, אפקטיבי ורווחי יותר לצדדים.

לעיתים הרבה אנשים מוכרים את הנכס שברשותם במחיר נמוך משמעותית ממחירי השוק האמיתיים. מתווך מקצועי מכיר היטב את מחירי השוק באיזור, וזאת מתוך הכרת כל הפרמטרים המשפיעים על רמות המחירים ומתוך ניצול כלים מקצועיים העומדים לרשותו לניתוח מחירי נכסים. עובדה זו מאפשרת למתווך הנדל"ן לייעץ לרוכש או למוכר הנכס לקבוע מחיר נכון לנכס המוצע, ובכך לחסוך עוגמת נפש למבצע העסקה.


שיווק הנכס- בעלי נכסים רבים מאמינים שפרסום דירתם באתר אינטרנט כזה או אחר יביא למכירת הדירה באופן מיידי. לצערם בהרבה מקרים המציאות טופחת על פניהם והם נתקלים בקשיים רבים במכירת הנכס. מתווך מקצועי ובעל ניסיון יודע לבצע מספר מאמצים שיווקים נוספים על מנת לשפר את סיכוי מכירת הדירה. למתווך יש מאגר לקוחות גדול אשר אותן הוא יכול לנתב לדירה עפ"י צרכי הלקוח.


ניהול מו"מ אפקטיבי- לא מעט צדדים אשר מעוניינים לבצע את עסקת הנדל"ן לא מצליחים להגיע לשלבי מו"מ מתקדמים או לסגירת העסקה וזאת בגלל חוסר ידיעה והבנה בתחום הנדל"ן. מתווך מקצועי יכול לתרום מקישוריו לסגירת העסקה תוך מתן פתרונות ניטרליים שיהיו לשביעות רצון כל הצדדים.


בעיות שמאות מימון ומשכנתאות- רוכשים פוטנציאלים לא מצליחים להשלים את עסקת הנדל"ן עקב שמאות נמוכה ובעיות מימון או אי יכולת לקבל משכנתאות בתנאים ובאחוזי מימון כפי שחשבו בתחילת הדרך. לעיתים עזרת המתווך אינה מסתיימת רק בעזרה בבחירת הנכס המתאים אלא גם עוזרת בקבלת משכנתא בתנאים מועדפים ובאחוזי מימון גבוהים יותר, וזאת מתוך הכרות וקשרי עבודה שוטפים עם הבנקים למשכנתאות.


באליעזר נכסים אנו מקפידים על רמת שרות ומקצועיות גבוהה ביותר אשר מעניקה לקהל לקוחותינו שירות אמין ומהיר תוך מתן דגש למציאת הפתרונות המתאימים בדיוק לצרכי הלקוח. באליעזר נכסים אנו מעניקים מגוון רחב ומקיף של פתרונות ללקוח הן במכירת הדירה, רכישת הדירה, פתרונות מימון ומשכנתאות, הכוונה מקצועית, הפנייה לייעוץ משפטי ועוד.

שמחה רוזנבוים – סוכן מוכרים

072-3910936

משרד התיווך אליעזר נכסים


רוצים לקבל מאיתנו את ניוזלטר הנדל"ן היחיד בבית שמש כל חודש? ​

השאירו פרטים ותקבלו מאתנו ניוזלטר ישירות למייל שלכם

שתף את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

כוח הקנייה של הצרכן החרדי

העיר בית שמש כבר כיום רובה חרדית, ותנופת הבנייה בשנים האחרונות מביאה עוד ועוד חרדים לעיר. לדוגמה ברמה ד' שתחילת איכלוסה בימים אלו תכיל כ-10 אלף יחידות דיור חדשות כשכולם מיועדות לציבור החרדי וכבר 50% מהן נמכרו.
הנתונים מראים על כך שעד שנת 2040 העיר בית שמש תהיה העיר החרדית הגדולה בארץ.

ביטוח משכנתא

כל מה שהבנק לא רוצה שתדע על ביטוח המשכנתא שלך!
ועוד כמה ידיעות חשובות על הדרך

Open chat