ניהול נכסים

מי מאיתנו לא היה רוצה שתהיה ברשותו דירה אותה יוכל להשכיר וליהנות מהרווחים, מתוך האמונה שזו הדרך הנוחה לגרוף רווחים בטוחים ללא מאמץ? זה לא שאנחנו טוענים שדירה להשכרה זה רע, אבל כבעלי דירה, כדי להפיק רווח, צריך בהחלט להשקיע מאמצים ועבודה, ולפעמים זה גם כרוך בכאב ראש לא קטן והתרוצצויות רבות ומתישות, אבל יש פתרון. ואלה מנהלי הנכסים שיכולים ללוות אתכם לאורך הדרך.

שירות ניהול הנכסים נותן מענה לכל מי שיש לו נכס אותו הוא משכיר, אבל אין לו זמן, אנרגיות וסבלנות להתעסק עם כל מה שכרוך בנושא ההשכרה. רק מי שהשכיר אי פעם דירה, מבין עד כמה ההתעסקות בנושא עלולה להיות תובענית: שוכרים שלא פוסקים לבוא בטענות ומענות, דרישות ובקשות; טיפול שוטף בתקלות וקלקולים; הצורך להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור למחירי ההשכרה בשוק, החובה לוודא כי השוכרים העבירו על שמם את חשבונות הארנונה/מים/חשמל; הארכת הסכם השכירות או החלפת דיירים תוך מתן דגש על רצף שכירויות ובדיקה מחודשת של החוזה תוך חיפוש, שוב, אחר השוכרים האמינים ועוד. 

השירות מקיף את הטיפול השוטף בכל הקשור להשכרת הנכס – החל מפרסום, איתור שוכר מתאים, סינון הפניות, החתמה על חוזה, גביית כספים, וידוא של רישום בעירייה ובחברת החשמל ואחזקה שוטפת של הנכס. למעשה, השירות מאפשר לבעל הנכס ליהנות מהרווחים ללא השקעת זמן, משאבים ותסכולים.

מנהל הנכס, ממשיך את הקשר עם השוכרים לאורך כל תקופת ההשכרה. לפיכך, הוא מעוניין למצוא את השוכרים הטובים והמתאימים ביותר ולהבטיח, עד כמה שניתן, שהשוכרים יקיימו את כל תנאי החוזה וישמרו על הדירה במצב הטוב ביותר. מנהלי הנכסים  נותנים העדפה ברורה לשוכרים המעוניינים לגור בדירה לטווח ארוך, ובכך לייצר מערכת יחסים של אמון. כשהדיירים מתחלפים, מנהל הנכס מטפל מחדש בכל הקשור בחילופי השוכרים.

גם לאחר החתימה על החוזה, כשהדיירים כבר התמקמו בדירה, לא תמיד העניינים זורמים על מי מנוחות. דירות ישנות מייצרות תקלות, בעיות וקלקולים על בסיס קבוע, ואלה מצריכים טיפול שוטף והתמודדות מול אנשי מקצוע. גם כאן, מנהלי הנכסים לוקחים על עצמם את ההתעסקות במטלות אלה, ומספקת מענה מקצועי ומקיף לשוכרים בכל רגע, ובכל עניין. בכל תקלה, מנהל הנכס דואג ליצור קשר עם אנשי מקצוע מתאימים שמספקים את הפתרונות הרלוונטיים לבעיה, כשלמשכיר נותר רק לאשר את הצעות המחיר ולתת את האור הירוק לחברה להמשיך בטיפול.

כל אחד שמעוניין בניהול מקצועי, ובפרט: אנשים שגרים בעיר אחת ודירתם נמצאת בעיר אחרת, משכירים שגרים בחו"ל, בעלי דירות שעברו לדיור מוגן ומעוניינים להפקיד את ניהול הדירה בידיים אמינות ומקצועיות, קבוצה של יורשים שקיבלו דירה ומחפשים גורם אחד שירכז את כל הטיפול בענייני ההשכרה – רבים הם בעלי הנכסים שעשויים לצאת נשכרים משירות יעיל ומקצועי של מנהלי הנכסים.

תפקיד מנהלי הנכסים הוא להיכנס לנעליו של בעלי הנכס כנאמנים ובהתאם לכך לפעול לטובת בעלי הנכס. התפקיד המרכזי של מנהלי הנכסים הוא מיקסום הפוטנציאל הכלכלי הגלום בנכס באמצעות השכרתו לשוכרים הטובים ביותר שניתן למצוא ובתנאים הטובים ביותר. מנהל הנכס אמור לדאוג לביטחונות המתאימים מטעם השוכר, להחתימו על חוזה המעגן את זכויות בעל הנכס בצורה הטובה ביותר ולשמור על המושכר ולתחזקו בצורה הנכונה ביותר ובעלות הנמוכה ביותר.

במילים אחרות על מנהלי הנכסים לטפל בנכס כאילו היה שלהם, וזה בדיוק מה שהם שואפים לעשות עבורכם, בעלי הנכסים.

אליעזר דנסקר

0507536042

מנהל הנכסים במשרד אליעזר – נכסים

רוצים לקבל מאיתנו את ניוזלטר הנדל"ן היחיד בבית שמש כל חודש? ​

השאירו פרטים ותקבלו מאתנו ניוזלטר ישירות למייל שלכם

שתף את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

אנרגיה חיובית

בשיחה עם מוכר נכס שאני עוקב אחריו כבר זמן ממושך הוא אמר לי את המשפט הבא: אני, נמאס לי. הראשון שיבוא ויתן הצעה אני מוכר לו! כבר שנה אני מפרסם אותה!

מגלים את הבית מחדש

בעידן שלנו אנו רוכשים המון, ויש לכולנו בלי סוף חפצים, והבתים אינם גדולים דיים לשפע המוצרים. מצד שני אנחנו אוהבים מראה מאד נקי ומסודר.

קבלת הצעה שאתה לא יכול לעמוד בה?

זה כבר הבנק השלישי שהגעת אליו, ושוב קיבלת הצעה שאתה לא יכול לעמוד בה?
זה בדיוק מה שקרה גם לישראל ומיכל, זוג נשוי טרי שרצו לקנות את הבית הראשון שלהם, ואחריי התרוצצויות בין בנקים, הם פנו אליי מיואשים.
הם כבר כמעט ויתרו על קניית הבית, כי היו בטוחים שהם לא יוכלו להשיג משכנתא בריביות שפויות.

Open chat