מגלים את הבית מחדש – חלק אחרון

STAUBER & GLASSMAN

0527608079 / 0527171258

stauberglassman@gmail.com

להודעה בווצאפ:

41767309155+ 

לצפייה באתר שלנו לחצו כאן:

StauberGlassman.co.il

מתחת למדרגות

אם יש לך, וילה, דופלקס, דירת גג, קוטג', חצי מדו משפחתי וכל כיוצ"ב המדרגות יהוו אלמנט משמעותי המקשר בין חללי הבית, המדרגות, יוצרות תחתיהן חלל ההולך וגובה. החלל אותו נרצה לנצל הוא החלל שמגובה סביר ועד לגובה של אדם מעבר לכך אפשר להנות ממנו כשטח פתוח היוצר קשר עין ומקליל את האווירה אך לעיתים גם אותו ננצל מסיבות מסוימות כמו בקרבת קיר ועוד.

מדרגת ארגז

דרך חמודה ופשוטה אך לא מנצלת מירבי היא לייצר תאי אחסון ב"רצפה" או בשפה המקצועית מדרך או "שלח" המדרגה אותו אפשר להסיר או להרים כלפי מעלה ותחתיו ליצור חלל בעומק סביר לגישה, לחלל הזה אפשר להגיע גם מ"רום המדרגה" כלומר ה"קיר" של המדרגה. ואז זו תהיה יותר מגירת מדרגה מאשר ארגז מדרגה ושטח האחסון יכול לגדול משמעותית 

שירותים

טריק ידוע, מחביאים שירותי אורחים בשיפוע שתחת גרם המדרגות, זהו ניצול טוב מאד של השטח אבל עבור המשתמש החוויה היא של צפיפות, דחיסה ואגביות. חסרון נוסף של ניצול זה הוא שבדרך כלל קשה לחבר חלל זה עם אוויר טבעי ואוורור מוצלח. חשוב להבין מי יהיו המשתמשים העיקריים ולחשוב האם המיקום על מעלותיו וחסרונותיו נכון להם.

מחסנון שרות

מחסן מסודר טוב מתוכנן עד הפרטים הקטנים מתחשב בגבהים ובצרכים יהיה ניצול אידיאלי ומתאים לשטח, ניתן לייצר דלת נסתרת לחלוטין שהינה משתלבת בעיצוב החזית של המדרגות עצמן כך שכשהחדר סגור לא יודעים על קיומו. שואב אבק, חומרי ניקוי, וכל שאר אביזרי תחזוקת הבית ימצאו את מקומם הקבוע והנגיש בתוך החלל. בצורה הזולה נמקם מדפים בגבהים הרצויים באופן שתשמר גישה אל כל פינה ופינה בצורה נוחה ככל הניתן. כמובן שאפשר לשדרג עם מגירות נשלפות, ארון על גלגלים, מתלים עם מפרקים נשלפים ועוד

פינה לילדים

תלוי במיקום ובמבנה אבל ניתן להשאיר את השטח פתוח דווקא וצופה על חלל הדירה באופן כזה שילד יוכל להנות שם במהלך היום מקראית ספר, ומנוחה קלה. אם יש לכם חיות מחמד, להבדיל 🙂 תוכלו לתת להם את הפינה שלהם שם. ניתן לייצר על הספה המותאמת למידות הילדים גם כמה מדפים ניגשים ולתת לילד ספריה משלו. 

ארון נסתר נשלף

ניתן למלא את החלל במתקנים נשלפים כך שברגע שיצאו מתוך החלל הקטן התחום בארבע קירות ניתן ליהנות ולהגיע בקלות אל כל אביזר הנמצא בכל פינה ולו הרחוקה ביותר הדבר מתאפשר בתנאי תכנון מסוימים שיש לאן להוציא כזה מתקן וגם שטח לאדם לעמוד סביבו.

STAUBER & GLASSMAN

0527608079 / 0527171258

stauberglassman@gmail.com

להודעה בווצאפ:

41767309155+ 

לצפייה באתר שלנו לחצו כאן:

StauberGlassman.co.il

רוצים לקבל מאיתנו את ניוזלטר הנדל"ן היחיד בבית שמש כל חודש? ​

השאירו פרטים ותקבלו מאתנו ניוזלטר ישירות למייל שלכם

שתף את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

איך לחסוך בתשלום מס רכישה

בני זוג שלאחד מהם דירה מלפני הנישואים יכולים לנצל סעיף המתיר להם לשלם מס רכישה בנפרד על דירתם.
למשרדי הגיע זוג לייעוץ טרם רכישת דירה.
מסתבר שלאישה דירה משלה טרום הנישואין ואילו כעת הם עומדים בפני רכישה נוספת של דירה לאחר הנישואין.

מה הקשר בין יין ומבנים?

כמו כול יין טוב שנבחן בבית היוצר שלו, בסוגי הענבים, באזור גידול הענבים המשמשים להפקתו, בטעם ובריח שנוצרו נותנים תוצאה שבגינה נקבע מחירו הבסיסי ומעמדו בשוק היין.

יין שנשמר ומוחזק לאורך זמן בתנאים נאותים שומר על ערכיו וחלקם אף משתבחים עם הזמן ומעלים את ערכו. לעומתו אותו יין שלא ישמר ויוחזק בתנאים טובים ייהפך לחומץ שלפעמים לא יהיה לו ביקוש וערכו הכספי ירד פלאים ואף ימחק.

Open chat